Slovník goonera

Q. Two Chelsea fans Paul and Danny jump off a cliff. Which one hits the ground first?

A. Who gives a Fuck!

Na stránke gunners.sk sa môžete stretnúť s všakovako-prapodivnými výrazmi, ktoré som si buď sám vymyslel, alebo som ich pochytal od rôznych iných goonerov (najmä však goonera Tonyho z blogu Untold Arsenal). Ďalšia vec je, že pri diskusiách na iných stránkach som bol mnohokrát obviňovaný z mentálnej retardácie a dyslexie pretože som používal slová ako gooner a Cashley. Takže ak sa vás nabudúce niekto bude snažiť presvedčiť o tom, že neexistuje gooner, ale len gunner kľudne ho odkážte na tento goonerský slovník.

(tých výrazov zas tak veľa nie je, takže zabudnite na abecedné poradie)

 • Gooner – Fanúšik Arsenalu, neviem čo iné môžem dodať
 • Cashley Cole – niekedy nazývaný aj Ashley Cole, CASH v mene CASHley znamená to prečo CASHley prestúpil do Chelski v jednom z najkontroverznejších prestupov v histórii EPL, Cashley aj Chelski museli po prestupe platiť pokuty pretože hráč nemal povolenie rokovať s Chelski a do Chelski prestúpil doslova niekoľko sekúnd po otvorení transfer okna, proste dlhý príbeh. Ďalšou vecou je Cashleyho súkromný život, na ktorom Cashley zarábal a zarába slušné peniažky(spoločne so svojou manželkou/alebo už ex manželkou?ja sa v tých bulvárnych sračkách moc nevyznám). V srdciach goonerov bude Cashley stále Cashleym.
 • Chelski – pri zakladaní tejto stránky som si povedal, že to slovo nikdy v živote nepoužijem, pre potreby tohto náučného slovníka môžem tento môj sľub samému sebe porušiť. Chelski proste znamená Chelsea, neviem prečo, niekde som to videl, nepátral som po tom prečo je to tak, proste sa mi to páčilo. Tuším, že je to pre toho nešťastného rusáka.
 • CSKA Fulham - viď Chelski
 • Al Mad City – Manchester City a jeho arabskí majitelia
 • Manchester Bankrupt – druhý z manchesterských klubov. Prečo bankrot? Počkajte dva roky.
 • Victoria Concordia Crescit – Victory Through Harmony, niečo ako víťazstvo prichádza s harmóniou
 • Ashburton Grove – za to, že ho nazývame Emirates Stadium má Arsenal celkom slušný príjem Mickey Mouse peňazí, mne sa však viac páči názov Ashburton Grove.
 • Mickey Mouse peniaze – UK Pound Sterling, Libra..
 • WHAM – ak vidíte WHAM na gunners.sk s najväčšou pravdepodobnosťou sa nejedná(ak sa bude jednať dám to do zátvorky) o dvojicu, ktorá nás každé vianoce otravuje „hitom“ Last Christmas, ale o obľúbený klub Eastenderov West Ham United.
 • Zberba – Dimitar „Berba“ Berbatov

Miki

Nemám rád huby a netolerantných ľudí. Ak sa ti páčia moje články, pozvi ma na Budvar.

Viac článkov - Web

Internety:
TwitterFacebookGoogle PlusYouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>